---MANIFESTO TK---Dünyanın Sevgili vatandaşlar:

Gezegenin elitleri nefret ve materyalizmin ve onlar daha iyi biraz üzerimizde gücünü empoze hissediyorum hangi ile tek yolu tabidir. onlar bozuk düşünce yoluyla bizimle acı paylaşmak istiyorum, çünkü onlar, bozuk fikirleri teşvik.
Onlar şefkat idealleri istemiyoruz; , Dogmatik dinler, irrasyonel hurafe, milliyetçilik, yabancı düşmanlığı, cinsiyetçilik, sınıf fikirleri, tüketicilik propaganda ve beyin yıkama reklam Sevmiyorum: onlar sadece insanları bölmek istiyorum.
Onlar kanıta dayalı düşünme istemiyoruz; onlar sadece dürtüsel eylem ve bâtıl şarlatanlık istiyorum: çöp TV şovları, trivialities, spor, boş müzik, edebiyat çiğnenmiş, patolojik oyun, pornografik filmler ve conspiracism şaşırtmak için saçma hakkında tartışır.
Onlar yabancılaşmış aklın bir dünya istiyorum.
Yabancılaşmış bir kovan zihin.

Bunu gerçekleştirmek için, seçkinler demokrasi, sosyalizm, serbest piyasa, hatta doğaüstü cennetleri gibi, bizim için yapay ütopyaları oluşturmak.
Onlar bize ücretsiz yanılsama inandırmak, ancak her geçen gün daha kontrol edilir: sosyal ağlar, coğrafi konum izleme "Internet Protokolü", güvenlik kameraları, bizim sokakların her casusluk uyduları ve sürekli polis dağıtımları.
Onlar bu eğitim ile elde edilir, güvenliğimizi istemiyoruz.
biz nasıl düşündüklerini, biz kimiz, biz ne gerekiyor: Bizi kontrol etmek istiyorum.
Onlar sadece güç için onun iştahını doyurmak için bize kontrol etmek istiyorum.
bir aşk için hiçbir kapasitesine sahip olduğunda bu gereklidir.

Elitler sürekli yapay ihtiyaçlarını oluşturun.
Örneğin, çevreyi kirleten ve biz satın tohum sterilize: böylece, biz endüstriyel ve lojistik sistemine bağımlı hale gelir. Onlar para fazla yüzde doksanını bilgisayar var; böylece finansal kurumlara ihtiyaç var. Onlar çok geniş ve yoğun nüfuslu bölgelerde istihdam merkezi olması; böylece, arabalar güvenmek ve bir saçma sapan yüksek fiyat ile küçük dairelerde yaşamak için ihtiyacı var. Onlar, sürekli ulaşılabilir olması bizim cep telefonu bize bağımlı hale gereken bir istihdam sistemi oluşturduk.
listesi neredeyse sonsuzdur.
Yine, elitler güç onların iştahını tatmin etmek için yapmak.
Hiçbir kapasite sevmek.

Ancak, doğaüstü varlıklar veya bireysel imha politikalarına iman gerekmez.
Sen oyun para maaş için kırk saat bir hafta çalışması gerekmez. Bir yüksek güçlü araç gerekir, ya da somut bir kovandaki bir sosis dairede yaşamak istemiyorum. Sen smatphone son model gerekmez, tasarımcı elbise giymek gerekmez. Sen zararlı kimyasalların tam GM gıda gerekmez, yumuşak içecekler vücudunuzun zehir gerekmez. Sen sosyalleşme ya da flört için sosyal ağları gerekmez: Eğer ev dışında bakmak her yerde gerçek insanlar vardır. Hayat bir hediyedir, bir kınama, çünkü, hayat yüz ilaçlar gerekmez.

İhtiyacınız olan tüm canlılar için şefkat ve delil ve akıl üzerine düşünme temel. duygularını, arzularını, nefretini analiz; sevgi ve sabır ile çevrenizi analiz eder.
Sen ormanlar, tarlalar, nehirler ve deniz bolca dağıtılan tek gıda gerekir. Bir bez filtre ve kum ile su almak için sadece temiz, kolay gerekir. Sen soğuğa karşı korumak için dayanıklı giysiler gerekir ve sağlam botlar sadece ayakları zarar vermez. Gerçek ev doğada var milyon kilometrekarelik yayılan çünkü sadece bir yatak ve bir yangın ile küçük bir ev istiyorum. Sadece, empatik temas ihtiyaç arkadaşlarınız hayvanları ve insanları keyfi.
Sistemin her türlü gerekmez.
Sen liderleri gerek yok.
Sen ücretsizdir.

Ama elitler sorumlu değildir.
Onlar bizim teslim ve gregariousness yardımıyla, psikopati sağlar empatik eksikliği kullanarak elit bir parçası haline gelmiştir. Ama bu dünyanın vatandaşları için mazeret onların patolojik sosyal modelini taşımaları gerekir olduğunu.
çözüm basit: oyuna katılmak yok.